Get Adobe Flash player

Aktualności

DO LECZNICY MOŻE WEJŚĆ TYLKO JEDNA OSOBA. POZOSTAŁE OSOBY PROSIMY ABY OCZEKIWAŁY NA SWOJĄ KOLEJNOŚĆ PRZED BUDYNKIEM. PRZYJMUJEMY PRZEDE WSZYSTKIM PILNE PRZYPADKI! ZASADY PRZYJMOWAŃ PACJENTÓW ZNAJDUJĄ SIĘ PONIŻEJ, PROSZĘ KLIKNĄĆ
Sesje zdjęciowe naszych pacjentów
Zapraszamy do lecznicy na badania RTG i USG przy pomocy naszych najnowszych sprzętów!
Po sezonie na Babeszję przyszła kolej na ANAPLAZMĘ. W naszej lecznicy dzięki szybkim testom diagnostycznym wykryliśmy już do tej pory kilkanaście przypadków tej podstępnej choroby
Zapraszamy do obejrzenia nowej galerii, w której systematycznie umieszczać będziemy wyrazy wdzięczności od naszych dużych i małych pacjentów :)
W naszej lecznicy wykonujemy SZYBKI TEST dzięki, któremu możemy wykryć choroby odkleszczowe Test do szybkiej diagnostyki wybranych chorób: SNAP TEST 4DX plus Jeden test, który pozwala wykryć 4 choroby: Boreliozę, Anaplazmozę, Erlichiozę i Dirofilariozę Test dobrze wykonać najwcześniej 3 tygodnie po potencjalnym zakażeniu, wcześniej może być fałszywie ujemny. Jest bardzo czuły (czułość około 99%)
NOWY SPRZĘT DO JESZCZE LEPSZEJ DIAGNOSTYKI NASZYCH PACJENTÓW
NOWA USŁUGA W NASZEJ LECZNICY- LECZENIE TLENEM
NIETYPOWE PRZYGODY NASZYCH PACJENTÓW KONIECZNIE ZAJRZYJ !
ZANIM WYJEDZIESZ MUSISZ TO PRZECZYTAĆ!
POSPRZĄTAJ PO SWOIM PSIE, TO NIE JEST KUPA ROBOTY
IDENTYFIKACJA ZWIERZĄT
MORFOLOGIA i BIOCHEMIA
Kontakt

Lecznica Weterynaryjna IWA
ul. Katowicka 14b,
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 471 82 72
E-mail: weterynarz@lecznicaiwa.pl

Godziny otwarcia:
pn-pt: 09:00 - 20:00
sb: 09:00 - 13:00

Poza godzinami przyjęć lecznica pełni dużur
pod numerem telefonu 666 118 266

Przyjmujemy płatności kartą.

Uczestniczymy w programach:

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij