Get Adobe Flash player

Aktualności

Informujemy, że lecznica przestaje pełnić całodobowy dyżur. Wszystkich naszych pacjentów zapraszamy w niezmienionych godzinach pracy!
Sesje zdjęciowe naszych pacjentów
W TROSCE O ZDROWIE NASZYCH PUPILI WPROWADZILIŚMY NOWĄ USŁUGĘ: BADANIE KARDIOLOGICZNE WYKONYWANE NA MIEJSCU, W NASZEJ LECZNICY, PRZEZ DR N. WET. SPECJALISTĘ CHORÓB PSÓW I KOTÓW. JUŻ DZIŚ ZAPRASZAMY DO UMÓWIENIA TERMINU WIZYTY
Zapraszamy do lecznicy na badania RTG i USG przy pomocy naszych najnowszych sprzętów!
Po sezonie na Babeszję przyszła kolej na ANAPLAZMĘ. W naszej lecznicy dzięki szybkim testom diagnostycznym wykryliśmy już do tej pory kilkanaście przypadków tej podstępnej choroby
Zapraszamy do obejrzenia nowej galerii, w której systematycznie umieszczać będziemy wyrazy wdzięczności od naszych dużych i małych pacjentów :)
W naszej lecznicy wykonujemy SZYBKI TEST dzięki, któremu możemy wykryć choroby odkleszczowe Test do szybkiej diagnostyki wybranych chorób: SNAP TEST 4DX plus Jeden test, który pozwala wykryć 4 choroby: Boreliozę, Anaplazmozę, Erlichiozę i Dirofilariozę Test dobrze wykonać najwcześniej 3 tygodnie po potencjalnym zakażeniu, wcześniej może być fałszywie ujemny. Jest bardzo czuły (czułość około 99%)
NOWY SPRZĘT DO JESZCZE LEPSZEJ DIAGNOSTYKI NASZYCH PACJENTÓW
NOWA USŁUGA W NASZEJ LECZNICY- LECZENIE TLENEM
NIETYPOWE PRZYGODY NASZYCH PACJENTÓW KONIECZNIE ZAJRZYJ !
ZANIM WYJEDZIESZ MUSISZ TO PRZECZYTAĆ!
POSPRZĄTAJ PO SWOIM PSIE, TO NIE JEST KUPA ROBOTY
IDENTYFIKACJA ZWIERZĄT
MORFOLOGIA i BIOCHEMIA
Kontakt

Lecznica Weterynaryjna IWA
ul. Katowicka 14b,
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 471 82 72
E-mail: weterynarz@lecznicaiwa.pl

Godziny otwarcia:
pn-pt: 09:00 - 20:00
sb: 09:00 - 13:00

Poza godzinami przyjęć lecznica pełni dużur
pod numerem telefonu 666 118 266

Przyjmujemy płatności kartą.

Uczestniczymy w programach:

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij